Wyszukaj firmę w bazie...

Optyk Bydgoszcz

Dane kontaktowe

Opis działalności

Dobrym ruchem w ochronie wzroku w pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii czy tabletu multimedialnego są krople dla oka w skład których wchodzi sól fizjologiczną. W suchym biurze powstaje suche powietrze, które nie pomaga naszym oczom w produkowaniu płynu łzowego. Dzięki kroplą oczy zostają nawodnione zatem zostają im dostarczone istotne elementy pokarmowe, które przesiąkają przez rogówkę, do przedniej części oka, oraz do dalszych elementów dostarczając właściwości odżywcze. Syndrom zaczerwienionego oka jest wynikową zbyt szybkiego parowania łez. Stosunkowo łatwo się ochronić stosując krople które znajdziemy u optyka. Zapraszamy do wizyty optyka Best Vision. Znajdziecie nas Państwo w Bydgoszczy (ulica Marii Skłodowskiej Curie 33 - PH Balaton/Polo Market). W naszej ofercie: dokładne badanie wzroku przez optometrystę z dużym doświadczeniem, oprawy okularowe, okulary z fotochromem, soczewki kontaktowe. Dopasowujemy soczewki także dla klientów z astygmatyzmem. W nagłym wypadku prowadzimy także punkt naprawy okularów. Każde nasze akcesoria chronione są gwarancją. Doskonale wyszkolona obsługa rozwiąże wszystkie pytania oraz doradzi w jaki sposób poprawić swój wzrok. Mobilizujemy do terapii swojego wzroku. Dołącz do usatysfakcjonowanych pacjentów już dziś!

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 3.2/10 (104 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Optyk Bydgoszcz

Komentarze:

 • Mirek » (raport)

  Idealnie dopasowane okulary - moje życie stało się lepsze :) pozdrawiam Panią optometrystkę i serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Data dodania: 22 12 2016
 • Michał » (raport)

  Bardzo dobry optyk. Bez watpienia jeden z lepszych w Bydgoszczy.

  Data dodania: 25 01 2017
 • Michał » (raport)

  Byłem w tym optyku 2 tygodnie temu. Takiego badania wzroku jeszcze nie miałem - wszystko trwało dość długo ale było dokładne a do tego Pani optometrysta wyjaśniła mi wszystkie niejasności.

  Data dodania: 04 02 2017

Dodaj swój komentarz »