Wyszukaj firmę w bazie...

Najlepsza pizza w Białymstoku - Chilli Pizza!

Dane kontaktowe

Opis działalności

Jeśli zjeść dobrze i smakowicie – to tylko u Nas. W Naszym lokalu oferujemy Państwu szeroki wachlarz możliwości. Bogate menu spełni niewątpliwie oczekiwania nawet najbardziej wybrednego gościa. Zapraszamy do degustowania przygotowywanych przez Nas potraw i do podzielenia się z Nami swoimi opiniami i spostrzeżeniami odnośnie ich walorów smakowych oraz sposobu podania.

Jeśli dobra pizza – to tylko u Nas! Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Naszego lokalu. Jest to dobre i odpowiednie miejsce na spotkanie rodzinne, przyjacielskie, tylko we dwoje, jak również i służbowe. Miło spędzony czas umili każdemu serwowana przez Nas pizza, która rozpływa się w ustach. Wielu już doceniło jej smakowitość i wyjątkowość, dlatego też Nasi stali klienci tak chętnie do Nas powracają i bez obaw polecają innym.

Co wyróżnia ten lokal? Ciepła i bardzo pozytywna atmosfera udziela się nie tylko pracującym tu ludziom, ale wszystkim osobom przychodzącym na pizzę. Do zamawianych dań otrzymują Państwo gratis piękny i szczery uśmiech od obsługującego Was kelnera. Ponadto w Naszym lokalu można przebywać bez ograniczeń czasowych. Po zakończonej konsumpcji goście bez problemu mogą posiedzieć i porozmawiać ze sobą, jak długo mają
na to tylko ochotę.
Serdecznie zapraszamy!

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 3.0/10 (60 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Najlepsza pizza w Białymstoku - Chilli Pizza!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »