Wyszukaj firmę w bazie...

Materac kieszeniowy polskiego producenta Wiessen

Dane kontaktowe

Opis działalności

Na rynku jest wiele rodzajów materaców, jest także wielu producentów. mamy ogólnie dość duży wybór jeśli chodzi o materace, gdyż są materace produkowane zagranicą ale także mamy polskich producentów którzy mają w swoich ofertach bardzo ciekawe materace, wcale nie ustępujące jakością tym zagranicznym, a często nawet je przewyższające. jednym z takich producentów jest polska firma Wiessen. W firmowym sklepie internetowym materacnawymiar. pl możemy zakupić różnego rodzaju nowoczesne materace dostosowane do oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów. Wśród tych najbardziej popularnych jest chociażby materac kieszeniowy. W takim materacu każda sprężyna zapakowana jest w oddzielną kieszeń. Materac kieszeniowy jak i np materac kokosowy który także posiada rzeszę zwolenników, wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, w nowoczesnej technologii, zapewniając klientowi produkt wysokiej klasy, na wiele lat użytkowania.
Materac kieszeniowy dostosowuje się do osoby na nim śpiącej. Wokoło obłożony jest pianką elastyczną, która nie jest zwykłą pianką poliuretanową. Warstwę występująca na wierzchu stanowi mocno elastyczna pianka, która pracuje wraz z naszym ciałem. Materac kieszeniowy jest materacem dwustronnym o twardościach H3 - twardy lub H2 miękki.
Warto też wspomnieć o dodatkach do materaców jakimi są chociażby ochraniacz na materac, albo materac nawierzchniowy. Niektóre z dodatków służą ochronie materaca, inne także mogą utwardzić materac jeśli jest om dla nas zbyt miękki.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 2.9/10 (50 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Materac kieszeniowy polskiego producenta Wiessen

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »